Fotoselli Kapı

Tüm yapılara uygun olarak üretilebilen fotoselli kayar kapılar, kullanıldığı mekana prestij katmaktadır. Fotoselli Kapı (otomatik kapı) lüks olmaktan çıkmış artık bir ihtiyaç olarak hayatımıza girmiştir. Bina girişleri, oteller, AVM ler, ofisler, mağaza gibi mekanlarda ısı değişkenliğinin istenilmediği durumlarda kullanılmaktadır. Profilleri eloksallı olabildiği gibi istenilen RAL renklerine de boyanabilmektedir. Kapıda radar, el sensörü, şifre paneli gibi ürünler kullanılabilir.

Teleskopik kapıların kullanım alanları, fotoselli kayar kapıya ihtiyaç duyulan fakat uygun açılma mesafesinin sağlanamadığı durumlarda tercih edilir. Geniş alanlarda olduğu kadar dar alanlarda da alternatif ürün olarak önerilebilir. Çok geniş alanlarda kanat sayısı artırılarak çözüm sunar. Standart kayar kapılar ile çalışma prensibi aynıdır. Güvenlik noktasında akıllarda soru işareti bırakmaz. Sessiz ve yoğun çalışmaya uygundur. Manuel çalışma, yaz modu, kış modu, sürekli açık veya kilitli pozisyonda kullanma seçenekleri mevcuttur. Elektrik kesintilerinde elle açılabilir. Talebe göre mekanizmaya akü eklenerek enerji kesintilerinde akü ile açılma kapanma yapılabilir.

Sızdırmazlık ihtiyacı olan ameliyathane, labaratuvar gibi spesifik uygulama alanları olan hermetik kapılar, duvar ve zemin üzerine tam temasla kapanır ve hava sızdırmazlık ihtiyacını karşılar. hava sızdırmazlık – hermetik özelliğine ihtiyaç duyulan ameliyathane ve laboratuvar odalarında olmak üzere hava ve ses yalıtımına ihtiyaç olan her ortamda güvenle kullanılabilir özellikte bir üründür. Hermetik kapı mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda olması gerektiği gibi toz tutmayan pürüzsüz yüzeyler ile şekillendirilmiş son derece ergonomiktir.

Temassız açkı mekanizması hastaneler, hastaneler, bakım evleri oteller ve özel durumlarda kullanılmaktadır. Düşük enerji ile çalışır. Düşürülmüş hareket hızlarında, sadece bireysel durumlarda gerekli olduğunda güvenlik sensörü ile emniyete alınmış şekilde hareket ettirir. Montajı, kullanımı ve bakımı kolaydır. Şifreleme üniteleri, elsensörü, radar, kumanda gibi aksesuarlar hareket verilebilir. Enerji kesintilerine karşı akü kullanılabilir. Duruma göre aç çalıştır sistemi mevcuttur.

Neden Otomatik Kapı?

Otomatik kapı sektörel ismi ile fotoselli kapı hayatımızın her yerinde, ticari, özel ve bireysel kullanımlarla karşımıza çıkmaktadır. Şık tasarımlarla buluşabiliyor olması, değişik opsiyonlarda kullanılabilir olması, el değmeden çalışabilir olması, uzun ömürlü olması ve bulunduğumuz mekana değer katması biz kullanıcıları fotoselli kapı kullanımına itmektedir. Cam üzerinde yapılabilen görsel değişkenlikler ve alüminyum aksesuarlarda sunulan değişik kaplama yöntemleri ürünün her mekana hızlıca adapte olmasını sağlar.

Fotoselli Kapı Kullanım Alanları

  • Ofis kapıları
  • Hastane Kapısı
  • AVM Kapısı
  • Apartman Giriş Kapısı
  • Lavabo Giriş Kapısı
  •  Havaalanı Kapısı
  • Rezidans Kapısı
  • Plaza Kapısı

Fotoselli Kapı Modelleri

Başa dön