Garaj Kapısı Modelleri 2023

Garaj kapısı modelleri 2023 yılında bize neler soracak, sektör sorgularından birisi haline gelmiş durumda. Geçtiğimiz yıllara baktığımızda çok yeni bir sistem ya da model bulunamadı. Teknik olarak bildiğimiz usulde düşük yataklamalı, standart yataklamalı, yandan yaylı daha düşük yataklamalı gibi kapılar vardı.

Garaj kapısı modelleri 2023 yılında muhtemelen çok yeni bir model tasarımına müsaade etmeyecek. Ancak hedef olarak yaysız kapı yapımında belirli noktalara gelineceği düşünülmekte. Kullanıcılar daha az teknik servis ile muhatap olmak istiyorlar. Bu aşamada yapılabilecek en doğru teknik yaklaşım bu modeli tasarlamak olacaktır. Ayrıca otomasyon kısmı için farklı tedarikçi ihtiyacı olduğu aşikar. Otomasyon teknik servisi daha güçlü olan firmalar günün sonunda kazanan taraf olacaktır. Günümüz firmaları da servis hizmeti verse de yaklaşım olarak yeterli gelmiyor.

Garaj kapısı modelleri kullanıcılar tarafından tasarlanabilir ya da standart bir model seçiliyor olabilir. Müşteri kapısının rengine, pencere yerine, pencere ölçüsüne, servis kapısı yerine, yönüne müdahale ederek modelde tasarım değişikliği yapabilirler. Görsel olarak seçilebilecek modeller aşağı yukarı bellidir.

2023 garaj kapısı modelleri görsel olarak bizlere neler sunuyor

  • Kasetli panelli garaj kapısı ( panellerin üzerinde kasetler mevcut ) paneller üzerindeki doku ağaç dokusu mevcut olup, iç tarafta gofraj bulunmaktadır.
  • Düz panel, dış yüzünde herhangi bir doku desen mevcut değildir. Panelin iç yüzeyinde gofraj mevcuttur.
  • Standart panel, dış tarafı çizgili ağaç görünümlü, iç yüzeyi gofraj görünümlüdür.
  • Ahşap görünümlü panel, dış yüzey hem ahşap modelinde hem de dokusu ahşap dokusudur. İç tarafı gofrajlıdır.

Başa dön