Hakkımızda

Focus Kapı Otomasyon Sistemleri olarak;

2002 yılında müşterilerine inovatif çözümler üretme çalışmalarına başlamıştır.

Geçen 18 yıllık süreçte, otomatik kapı sektöründe geniş ürün yelpazesine sahip bir çalışma alanı olduğunu farkındalığı ile sektörün dünya trendlerini ve standartlarına odaklanmış ve bunlara uyumun önemi ile donanımını geliştirmiştir.

2008 yılına kadar otomatik kapıların bizatihi mutfağında componentlerin seçimi, çalışma şekli ve uyumu, sürdürülebilir performans çalışmaları, ömür tayini gibi Ar-Ge çalışmalarında bulunmuştur. Nihayetinde müşteri beklentileri ve memnuniyeti analizleri ile oluşan sektörel bilgi ve birikimi teknoloji ile uyumlu hale getirmeye odaklanmıştır.

2010 yılı itibari ile otomatik kapıların üretiminin ticari faaliyetlerine ve avantajlarının son kullanıcıya nasıl aktarılacağına odaklanmış, bu kapsamda uygulamalı montaj çalışmalarına, işin mutfağından aldığı güç ile dahil olmuş ve kısa zamanda sahada %100 müşteri memnuniyeti hedeflerini yakalamıştır.

2019 yılı ile birlikte serüvenin başından beri teknik destek verdiği iş ortaklarına ve nihai kullanıcılara fokuslanmış, pazar analizini edindiği değerler arasına almıştır. Nihai kullanıcılara, saha ve sahaya uygun çözümler noktasında hizmete hazır hale gelmiştir.

Mevcut durumda edindiğimiz tüm tecrübelerimizi birleştirerek sektöre, ürüne ve müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Başa dön