Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik kapı fiyatları neredeyse standartlaşmış bir kalıptır. Fiyatları değiştiren unsurlar ise boya gibi kriterlerdir. Toz boya fotoselli kapı fiyatları konusunda önemli bir değişkendir. Focus kapı tecrübesini otomatik kapı konusunda da tecrübe sahibidir.

Radarlı kapı fiyatları genel olarak yerli üretim ve yabancı üretim olarak fiyat değişkenliği göstermektedir. Yerli üretim fotoselli kapı fiyatı bugünün fiyatı ile yaklaşık olarak 6000 TL olarak görülmektedir. Fotoselli kapı fiyatının başka bir değişkeni de cam konusunda yapılan özel uygulamalardır. Kalınlık olarak 4+4 lamine cam kullanılmaktadır. Cam üzerinde giydirme yada kumlama yöntemi ile farklı desenler oluşturulabilir.

Otomatik kapılar kanatlar ve mekanizma olarak iki grupta incelenebilir. Mekanizma kısmında motor ve mekanizma aksesuarları fiyatın belirleyici iki unsurudur. Kanatlar kısmında alüminyum profiller genel olarak üretici firmaların taleplerine göre şekillenmektedir. Radar kapı kanatları genişlik ve montaj yerinin durumuna göre tek sabit tek hareketli, iki sabit iki hareketli, tek hareketli, iki hareketli gibi kanat çeşitleri üretilmektedir.

Focus kapı mimari yapıdaki ölçüyü alır. Hangi ürünün kullanılması gerektiğinin analizini yapar. Kullanım sıklığı, görsel olarak talep edilen özel istekler, boya talebi gibi talepleri toplayarak fiyatlandırma çalışması yapar. Özel üretim otomatik kapı olarak reçetelendirme işi yapar ve montajını tamamlar. Uygulama yapılan fotoselli kapı 2 yıl boyunca Focus kapı tarafından  garanti altındadır. Özellikle ithal ürün isteyen müşterilerimiz için otomatik kapı markası konusunda açıklama yaparak tedarik ediyor ve uygulamasını yapıyoruz. 

Başa dön