Seksiyonel Kapı Fiyatları

Seksiyonel kapı fiyatları her ölçüye, her özelliğe, her mimari yapıya, istenilen her aksesuara göre değişiklik göstermektedir. Seksiyonel kapı fiyatlandırma kısmında m² fiyatlandırması yapmak doğru olmaz. Ölçü büyüdükçe kullanılan aksesuarlar ona göre artmakta fiyatta doğru orantılı olarak yükselmektedir. Seksiyonel kapılar mimari tasarımlara uygun üretilebilen bir üründür. Bu sebeple kiriş ölçüsü de fiyatı önemli derecede etkilemektedir. Fiyatı etkileyen konuları aşağıdaki şekilde sıralayalım;

  1. Seksiyonel kapı ölçüleri
  2. Seksiyonel kapının çalışması için bırakılan kiriş mesafe ölçüsü
  3. Talep edilen panelin özellikleri
  4. Panel üzerinde talep edilen pencere çeşit ve adeti
  5. Panel üzerinde talep edilen personel geçiş kapısı
  6. Panel üzerinde talep edilen boya tercihi
  7. Kapı üzerinde talep edilen aksesuarlar ( kapının çalışma tetiğinin seçileceği pozisyon olabilir. Kumanda, radar, manyetik alan oluşturma, plaka okuma sistemi vs. )
  8. Körkasa ihtiyacının olup olmaması
  9. Seksiyonel kapılar için istenilen özel talepler

Standart bir kapıda alt emniyet ( opto lazer sistemi yada pnomatik sistemi gibi ) ve kontrol ünitesi mevcuttur. Geriye kalan aksesuar ve ürünler için müşterinin talebi yol gösterici olmaktadır.

Focus kapı uzman ekibi kullanılacak aksesuarlar konusunda kullanıcıları bilgilendirmek konusunda kendini geliştirmiş ve bu tecrübeyi müşterilerine aktarma konusunda deneyim sahibi olmuştur. Bloğumuzda paylaşacağımız fiyatların kalıcı olmayacağından sebep fiyat paylaşımını doğru bulmuyoruz. Saha keşfinin yapılması ve fiyatın doğru hesaplanması için firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi ürün hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Başa dön