Branda Kapı

Branda kapı kullanım yerleri olarak fabrika içi bölmeler, sık kullanım sevkiyat kapıları, hava sirkülasyonu istenmeyen alanlarda, fabrika birim bölmelerinde kullanılır. Hızlı pvc kapı ölçüleri, kullanım yeri, rüzgâr yükü gibi kriterler göz önüne alınarak hangi tip yüksek hızlı pvc kapı tercih edilmesi gerektiği belirlenir. Otomatik branda kapı tip olarak iki ana grup altında toplanabilir. Bu ürün çeşitleri katlanır hızlı pvc kapı ve sarmal hızlı pvc kapı olarak çeşitlendirilebilir.

Branda kapı her mekana uygun olarak tasarlanabilir. Birkaç örnekle bunu açalım. Bir marketin soğuk odasını branda kapı ile bölmek isterseniz bu alana şeffaf branda kapı uygulayabilir bu sayede görsel alanda bir kayıp yaşamadan alan bölmesini yapabilirsiniz. Yada yükseklikten kayıp vermeden dış mekana uygulamak istediğimiz branda kapı var ise bu alana fermuarlı branda kapı uygulaması yapılabilir. Bu örnekler yeri ve ölçülerine göre çoğaltılabilir.

Branda kapı ıslak zemin kullanımına göre paslanmaz aksesuarlı üretilebilir. Branda kapı fiyatları belirlenirken saha koşullarının gözardı edilememesi edilmemesi gerekir. Montaj yapılacağı alanda olası problemler yada kullanım yerinin analizi gibi konular kapı fiyatlarını etkileyeceği için saha keşfi yapılması gerekmektedir. Hızlı branda kapı fiyatları içerisinde iki yıl boyunca ürün, üretim ve montaj hatalarına karşı garanti olmalıdır. Hızlı pvc kapı çok fazla bakıma ihtiyaç duymayan bir üründür. Bu nedenle hem uzun vadede hem de kısa vadede kendini hızlı bir şekilde amortismanını sağlar.

Başa dön