Hızlı Branda Kapı

Hızlı branda kapı ölçü ve rüzgar mukavemeti dayanımına göre şekillenmektedir. Branda kapı mukavemeti artırılması için branda içerisine çelik borular ve lamalar eklenir. Hızlı pvc kapı rüzgâr dirençleri ürün çeşitliliğine göre 20 km/h ile 130 km/h arasında farklılık gösterir. Bu nedenlerle yüksek hızlı pvc kapı siparişlerinde saha keşfi çok önemlidir.

Hızlı branda kapı rüzgar dirençleri yuvarlak çelik boru profilleri ile sağlanmaktadır. Katlanır pvc kapı ölçüsüne göre 20 mm, 25 mm, 32 mm, 50 mm gibi borular kullanılmaktadır. Kullanılan bu yuvarlak kesitli çelik profillerin et kalınlıkları 2 mm ile 3 mm arasında genişliğe göre değişir.

Hızlı branda kapı çeşitlerinin arasında, çok yoğun kullanımlara uygun olarak otomatik garaj kapısı yerine kullanılabilecek ürün olarak branda kepenk vardır. Branda kepenk 100 araç üzeri kapalı otoparklarda doğru ürün seçimi olarak değerlendirilebilir.

Otomatik branda kapı branda renk seçeneklerini sunduğu gibi metal aksamın elektrostatik boya ile istenilen Ral renklerine boyanabilmektedir. Ayrıca branda içerisine istenilen miktar kadar gözetleme ve aydınlatma için kullanılan şeffaf pencere eklenebilmektedir.

Otomatik branda kapı çalışma senaryosuna göre metal kütle dedektörü, kumanda, buton, radar gibi ürünlerle tetiklenebilir.

 

Başa dön