Fotoselli Kapı Nedir?

Fotoselli kapı kanatların sağa ve sola kaydırılarak ve bu işlemi kapının üst geçişine monte edilen bir mekanizma tarafından yaptırılarak geçişin saplanmasına yarayan bir üründür. Kanatların çevresinin alüminyum ile dönüldüğü gibi alüminyum çıtasız yani sadece cam kanat şeklinde görülebilir. Kanatların camlı istendiği durumlarda 4+4 mm ölçülerinde lamine cam tercih edilir. Bu seçeneğin dışında farklı seçeneklerde sunulur. Plexiglass, sunta gibi farklı ürünler bir kanat içerisine yerleştirilebilir.

Makanizma tarafında üretici firmaların tercihlerine göre farklı seçenekler sunulabilir. Kart kullanımı ve motor kullanımı ile ilgili seçenekler mevcuttur. Avrupa menşeili motor kullanımı istendiği durumlarda dunker marka motor tercih edilmekte, yerli motor kullanımı tercih edildiğinde ise kormas marka motor tercih edilmektedir. Kart seçimlerinde ise her üretici kendi kartını tasarlamak istemektedir. Gerek imaj gerekse kullanım seçenekleri neredeyse her üreticiyi kendi kartımı kullanıyorum havasına sokmaktadır. Uygulamacı firmalar ise en sorunsuz modeli seçerek kullanıcılara garantörü olabileceği kapıyı sunmaktadır.

Focus kapı olarak müşterilerimize en kaliteli fotoselli kapıyı sunmak için mücadele etmekteyiz. Uygulamasını yaptığımız fotoselli kapılara en az iki yıl garanti vermekte ve her koşulda teknik servis desteğini sağlamaktayız.

Başa dön