Fotoselli Kapı Ölçüleri

Fotoselli kapı ölçüleri standart bir ölçü değildir. Doğramanın yapıldığı ölçüye göre farklılık göstermektedir. Ölçülerin durumuna göre kanat sayısı belirlenebilir. Yerine göre iki hareketli kanat, tek hareketli kanat, tek hareketli tek sabit kanat, iki hareketli iki sabit kanat, teleskopik kanat gibi farklı modeller sunulabilir. Bu modeller ölçüler ile ilişkilidir. Mevcuttaki boşluğa göre seçim yapıldığı için modelde buna bağlı olarak değişmektedir.

Tüm modellere rağmen en çok kullanılan model iki hareketli kanattır. Anılan ölçül ise genişlik olarak 1600 mm yükseklik olarak 2200 mm olarak anılmaktadır. Fiyatlandırma gibi tüm stratejiler bu ölçü ve bu model üzerinden belirlenmektedir. Bunlara bağla olarak mekanizma ölçüsü de belirlenmiş olur. Örneğin bahsi geçen model ve ölçü için 3250 mm ölçüsünde bir mekanizma ihtiyacı duyulur. Uygulama yerinin de bu ölçüye uygun olması beklenir.

Focus kapı olarak mimari yapılarınıza en uygun modelde ve ölçüde uzun ömürlü, dayanıklı fotoselli kapı seçenekleri üretiyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Başa dön