Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik bahçe kapısı her mimaride uygun olarak kullanılabilen bir kapı çeşididir. Gerek müstakil yapılar, gerek site bahçeleri, gerekse endüstriyel yapılarda kullanılırlar. Bahçe ve yapı içerisinde kontrolü sağlamak için otomatik bahçe kapısı kullanılabilir. Farklı model, marka ve menşei lerde motor ve aksesuar kullanılabilir. Bahçe kapısı otomasyonu olarak lider markalar genel olarak İtalyan ürünlerdir. BFT, NICE gibi ürünler lider markalardır. Bunların yanı sıra SOMFY gibi ürünlerde tercih edilebilir.

Yana kayar bahçe kapısı motoru yada dairesel kapı motoru olarak çeşitlendirilebilir. Motor kapasiteleri olarak baktığımızda 600 kg ile 4000 kg arasında değişen kapasitelerde motorlar vardır. Bu motorları tetiklemek için farklı tetikleyici sistemler kullanılabilir. Uzaktan kumanda, butonlu sistem, loop dedektör, radarlı okuma sistemi, plaka okuma sistemi gibi tetikleme sistemi kullanılabilir. Otomatik bahçe kapılarında emniyet fotoseli kullanılmalıdır. Çocuklarımızın ve diğer canlıların emniyeti ve güvenliği için emniyet fotoseli şarttır. Ayrıca görsel olarak kapının çalıştığını gösteren flaşörde kullanılması faydalı olacaktır.

Neden Otomatik Bahçe Kapısı?

Yana kayar bahçe kapısı motoru ve dairesel bahçe kapısı motoru kullanımlarında D-TRACK özelliği olan motorlar güvenlik konusunda bir adım daha ön planda tutulmaktadır. Kapı önünde bulunan engelleri tanıyarak geri çalışma özelliği olarak ta adlandırılabilir. Focus kapı olarak otomatik bahçe kapısı konusunda müşterilerimizi bilinçlendiriyor ve doğru ürün kullanımı konusunda destek oluyoruz.

İlgili Yazılar

Bahçe Kapısı Motoru

Bahçe Kapısı Motoru

Bahçe kapısı motoru seçenekleri arasında en popüler olan İtalyan menşeili ürünlerdir.

Bahçe Garaj Kapıları

Bahçe Garaj Kapıları

Bahçe garaj kapısı ürün olarak sürgülü bahçe kapısı olarak adlandırılabilir.

Sürgülü Bahçe Kapısı

Sürgülü Bahçe Kapısı

Sürgülü bahçe kapısı mimari yapılarda tasarlanmış bahçelerimizin korunaklı ve kullanımını

Bahçe Kapısı

Bahçe Kapısı

Bahçe kapısı ticari ve özel hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline

Başa dön