Otomatik Garaj Kapısı Avantajları Ve Dezavantajları

Otomatik garaj kapısı avantajları ve dezavantajları konusunda tüketicileri bilgilendirmeyi bir borç olarak görüyoruz. Keşif sırasında ya da müşterilerimiz ile birebir görüşmelerimizde tüm detayları aktarıyoruz, ancak hayatın bir çok kısmının da sosyal mecralarda olduğunu düşünerek bilgilendirme metinleri hazırlıyoruz. Otomatik garaj kapısının avantajlarının çok olduğunu özü itibari ile biliyoruz, Asıl önemli olan hangi garaj kapısının tercih edildiği konusudur.

Otomatik kapı sektörel olarak yenilikleri ile birlikte bu yenilikleri artırmak için mücadelesini veriyor. Dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte otomatik kapı kısmını da olumlu yönde etkilemiş durumda, tüm bu kriterleri bir araya getirerek avantaj dezavantaj tablosu oluşturmaya çalışalım,

 VAR ( AVANTAJ )YOK ( DEZAVANTAJ )
GÜVENLİK
KONFOR
GÖRSEL
ISI İZALASYONU
SES İZALASYONU
TOZ İZALASYONU
UZUN VADE TASARRUF
KISA VADE TASARRUF

Gördüğümüz üzere avantajları ağır gelen bir ürün, bu durumda gerekliliğini sorgulamaya gerek yok gibi görünüyor. Mekânımız her ne koşulda olursa olsun isterse müstakil isterse toplu yaşam alanı otomatik garaj kapısı bir lüks değil bir ihtiyaçtır. Toplu yaşam alanlarında plaka tanıma sistemi, HGS sistemi, kumanda sistemi gibi hayatımızı kolaylaştıracak aksesuarlara ihtiyacımız vardır.

Müşterilerimiz ile görüşmelerimizde ürünün nasıl daha fazla avantaj sağlayacağı konusunda tecrübelerimizi aktarmaktan çekinmiyoruz. Her noktayı detaylı bir şekilde inceleyerek olumlu olumsuz yönleri ile gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Bu bilgilendirmeler sonunda tabiiki müşteri talebi ne ise uygulamaya alıyoruz.

Örneğin yoğun kullanımlı bir otoparkta müşterimizin kepenk talebi var ise bunun avantaj sağlamayacağı bilakis zarar verebileceğini gerekçeleri ile anlatıyor doğru ürüne kanalize etmeye çalışıyoruz. müşteri talebinde ısrarcı olur ise karşılaşacağı  sorunları anlatarak ve dahi yazılı belge alarak ürün uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Başa dön