Seksiyonel Kapı İstanbul

Uygulamasını gerçekleştirdiğimiz seksiyonel kapı sistemlerine iki yıl montaj ve ürün garantisi vermekteyiz. Garanti kapsamı içerisinde ürün yada montaj kaynaklı hatalar için ücretsiz olarak keşif değişim bakım gibi işlemlere hızlı bir şekilde müdahale ederek müşterilerimize mağduriyet yaşatmıyoruz. Yapmış olduğumuz hizmetlerin karşılığı olarak müşterilerimizin referans olması bizi onure ediyor ve gurur duyuyoruz.

Seksiyonel kapı sistemleri İstanbul firması olarak tüm türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Focus kapı otomatik kapı sistemleri sistemleri olarak endüstriyel tip seksiyonel kapı, seksiyonel garaj kapısı, kepenk garaj kapısı, bahçe kapısı sistemleri, yükleme sistemleri ( yükleme rampası, yükleme körüğü ) fotoselli kapı sistemleri, pvc kapı sistemleri gibi alanlarda üretim, montaj, servis hizmetleri gibi alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Seksiyonel kapı sistemleri alanında yılların vermiş olduğu gerek teknik bilgi birikimi, gerek üretim alanında bilgi birikimi, gerekse saha bilgi birikimini müşterilerimizle paylaşmaktan çekinmiyoruz. Projelerimizi müşterilerimiz ile birlikte fikir birliği yaparak detaylandırıyoruz. En zor teknik şartnamelerde dahi istenilen performansı sağlayan seksiyonel kapılarımızı gururla müşterilerimize sunuyoruz.

Gerek seksiyonel kapı yayı, gerekse seksiyonel kapı paneli ile Türkiye nin en kaliteli seksiyonel kapısını sunduğumuzu iddia ediyoruz. Deneyim sahibi olan müşterilerimizin sürekli müşteri adayı olmasından çok mutlu olduğumuzu her platformda belirtiyoruz. Uygulamasını yapmış olduğumuz ürünlerin aslında müşterilerimizin değil bizim olduğunu düşünüyoruz. Her uygulamamızda bir kapımız daha oldu bakış açısını önemsemiş bulunuyoruz.

Ayrıca rakip olarak duran meslektaşlarımızla da bilgi paylaşımı yapmaktan çekinmiyoruz. Gerek saha gerek teorik bilgilerimizi rahat bir şekilde masaya yatırıyoruz.

Seksiyonel kapı İstanbul firması olarak Focus kapı markamızla değerli paydaşlarımızla birlikte olmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Başa dön