Kaliteli ve Güvenilir Seksiyonel Kapı Bakım Firması

Seksiyonel kapı bakım firması olarak Focus kapı otomatik kapı sistemlerini tercih eden müşterilerimize kapılarını ilk günkü gibi performansla çalışır hale getiriyor kullanıma sunuyoruz. Vermiş olduğumuz seksiyonel kapı tadilat işleri arasında seksiyonel kapı yay değişimi, seksiyonel kapı panel değişimi, seksiyonel kapı motor tamiri, seksiyonel kapı pano tamiri, seksiyonel kapı rayı değişimi gibi işlemler bulunmaktadır.

Bu hizmetlerin dışında özel üretim seksiyonel kapı,  seksiyonel kapı söküm takım işlemleri, seksiyonel kapı yer değiştirme işlemleri gibi işlemleri yapmaktayız. Focus kapı olarak uzmanlık alanlarımızdan olan seksiyonel kapı sistemlerini mühendislikle buluşturuyor ve her yapıya uygun çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimize uzun ömürlü sürekli memnuniyet yaratacak projeler üretiyoruz. Kepenk, bahçe kapısı, fotoselli kapı gibi ürünlerde de faaliyet göstermekteyiz.

Seksiyonel kapı bakım firması olarak bakım antlaşması yaptığımız firmalar bulunmaktadır. Yıllık ya da altı aylık periyotlarda kapılara bakım yaparak riskleri minimize ediyoruz. Antlaşmalı bakım yapmış olduğumuz durumlarda müşterilerimiz ile istişareler yaparak arıza durumlarını minimum seviyede tutuyoruz. Risk durumlarını önceden belirliyor mağduriyet yaşatacak durumları önceden belirliyoruz.

Başa dön