Endüstriyel Kapı Üreticisi

Endüstriyel kapılar panel üretim tesislerinde üretilmesi daha uygundur. Rüzgar yalıtımı, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, nem yalıtımı gibi oluşumlara karşı izolasyon sağlayan paneller endüstriyel kapı üreticisi firmalar tarafından üretilir ve sektörün hizmetine sunulurlar. Endüstriyel kapı panelleri herhangi bir cephe firması tarafından değil sektöre gönül vermiş tecrübe sahibi endüstriyel kapı imalatçısı firmalar tarafından üretilmesi doğru olur. Endüstriyel kapı daha çok fabrika yapılarında kullanıldığı için fabrika kapısı olarak da anılmaktadır. Fabrika kapısı imalatçısı bir firma, kapıda kullanılacak tüm komponentleri doğru bir şekilde seçmek sorumluluğuna sahiptir. Kullanıcı tarafında, herhangi bir aksilik yada şikayet oluşumuna karşı önceden tedbir alınması ve üst kalite malzeme seçilmesi fazladan bir maliyet olarak değil önden alınmış bir tedbir olarak görülmesi gerekir.

Ayrıca fabrika kapısı üreticisi firmalar ürüne inovasyon katmak ve ürünü daha değerleri hale getirmek için ARGE maliyetlerinden kaçınmadan yatırımlarına devam etmek durumundadır. Aksi halde merdiven altı ürün olmaktan kaçınamazlar. Nihai durumda ürünün kıymetlendiği görüyor ve mutluluk duyuyoruz. Kullanıcı ve uygulayıcı firmaların, üretici firmalara sağladığı geri dönüşler üretici firma için çok kıymetlidir. Ürünün gelişimi için bu dönüşlere ihtiyaç vardır.

Endüstriyel kapılar tüm aksesuarları ile başlı başına bir proje gibi görülmelidir. Ürüne mühendislik katma noktasında uygulama yapacak olan ekip ve kullanıcı fikir birliği yapar ise başarılı bir çalışma olacaktır. Kullanıcı, üretici ve uygulayıcı firma döngüsü ürünün kalitesinin artığı düşüncesi kaçınılmaz bir gerçektir. Focus kapı olarak; endüstriyel kapıların üretim ve montajını Türkiye genelindeki müşterilerimiz için geröekleştirmekteyiz.

Endüstriyel Kapı Üretim Şeması
Başa dön