Endüstriyel Seksiyonel Kapı

Endüstriyel kapı, fabrika kapısı yada sanayi kapısı olarak anılırlar. Güvenlik, izolasyon, birim ve bölümleri ayırma işlemleri için kullanılırlar. Seksiyonel kapı ürün grubu içerisinde bulunurlar. En ayırt edici özellik olarak yataklama çeşitleri ön planda tutulabilir. Yataklama çeşitleri kiriş mesafelerine göre farklılık gösterirler. Kiriş mesafelerine göre isimlendirilen yataklama modelleri HL ( high lift ), VL ( vertical lift ), NL ( normal lift ) olarak farklılaştırılabilir. Bu modeller fiyat kısmında da etkili olmaktadır.

Endüstriyel kapı modelleri belirlenirken müşteri talepleri, ürün standartları, mimari yapı özellikleri dikkate alınarak belirlenir. Panel modelleri farklı olabilir ( standart panel, ahşap görünümlü panel, kasetli panel gibi..) yada panel renkleri farklı olabilir ( metalik gri RAL 9006, antrasit gri RAL 7016, beyaz RAL 9002 gibi… ) yada müşteri talebi olan özellikler ( personel geçiş kapısı, pencere, özel renk talepleri gibi… )

Focus kapı olarak müşteri taleplerini ürün standartları ile birleştiriyor kullanıcı kitlemizi mutlu etmek için çaba sarf ediyoruz. Müşteri memnuniyeti konusunda sınırları zorluyor özel projelere imza atıyoruz. Soğuk hava depo kapıları gibi konularda da projelere imza atıyoruz.

Başa dön