Garaj Kapısı Fiyatları

Garaj kapısı fiyatları her projeye göre değişiklik gösterir. Bu değişikliklere neden olan sebepleri genel olarak müşteri talebi belirler. Panel rengi, panel deseni, kullanılacak aksesuarlar genel olarak fiyatı etkiler.

Fiyatı değiştiren etkenlere ek olarak uygulama yapılacak yerin durumu, körkasa ihtiyacının olup olmaması, mekanizmanın gizleneceği kiriş mesafesinin mevcutta var olup olmadığı, tadilat olup olmadığı gibi durumlarda fiyatı etkileyen konular arasındadır.

En doğru fiyat satıcı ve alıcının yüz yüze gelerek ve uygulama yapılacak yer görülerek, garaj kapısı modelleri müşteriye sunularak konunun doğru anlaşılacağı bir platformda fiyatlandırma yapılmasıdır.

Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları

Motor kullanılmayan manuel garaj kapısında otomasyon aksesuarı kullanım ihtiyacı yoktur. Otomatik garaj kapısı fiyatları belirlenirken ana ürün yanısıra otomasyon aksesuarlarının markası, modeli, meşei önem arz eder. Genel olarak piyasada kabul gören otomasyon aksesuarları İtalyan markalardır.

Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları

Tüm veriler toplandıktan sonra ancak seksiyonel garaj kapısı fiyatları belirlenebilir. İnternetten fiyat toplamak bu tarz bir ürün için doğru olmayabilir. Biraz önce bahsettiğimiz gibi yüz yüze gelmek önemlidir.

Garaj Kapısı Fiyat Listesi

Fiyatlar döviz ile olduğu için buraya yazacağımız fiyat kısa zamanda eskiyebilir ancak bugünün kuru ile örnek bir fiyat yazalım. Bu fiyatın altında garaj kapısı alıyorsanız şüphecilik duygularınız çalışsın derim. Garaj kapısı fiyat listesi için bir matris belirlemek yanlış olur. Ancak örnek olması için 3 mt genişliği olan 2,5 mt yüksekliği olan bir kapı olsun. Körkasa ihtiyacı yok ise motor, emniyet fotoseli, kapı ve montaj dahil bir kapı en az ₺9000 ile ₺9500 arasında olmalıdır.

Garaj Kapısı Malzemeleri ve Ekipmanları Fiyatları

Garaj kapısı ekipman ve malzemeleri fiyatları kısmını aşağıdaki başlıklar altında incelemeye çalışacağız.

Garaj Kapısı Motoru Fiyatları

Kullanılacak olan aksesuarlar kapı ebatlarına göre değişiklik gösterecektir. Garaj kapısı motoru fiyatları da bu aksesuarların başında yer alır. Yukarıdaki ölçüler için gerekli olan bir motor fiyatı bugünün kuru ile yaklaşık yaklaşık 1600 TL civarıdır.

Garaj Kapısı Kumandası Fiyatları

Aksesuarlar arasında en sık ihtiyaç duyulan ürün kumandadır. Kullandığınız motora tanıtılması gereken kumandalar kimi zaman iki kanallı kimi zaman dört kanallı olur. Garaj kapısı kumandası fiyatı yaklaşık olarak bugünün kuru ile hesaplandığında 150 TL ile 170 TL arası olmalıdır.

Garaj Kapısı Sensörü Fiyatları

Garaj kapısı elektronik alt emniyeti olarak kullanılan ürün sensördür. Garaj kapısı sensörü fiyatı kullanılacak markaya göre değişkenlik gösterir. Ancak genel geçer bir marka için sensör fiyatı günün dövüz kuru ile yaklaşık olarak 400 TL ile 500 TL arasındadır.

Garaj Kapısı Anahtarı Fiyatı

Manuel kapıda değişik modellerde kilit ve anahtar kullanılabilir. Bunlar dıştan barelli yada içten sürgülü olabilir. Dıştan berelli olanlar içten sürgülü kilitlere göre daha pahalıdır. Garaj kapısı anahtarı fiyatı belirlenirken kapının manuel yada otomatik oluşu yada istenilen modele göre 250 TL ile 1250 TL arasında fiyat farkı çıkar.

Garaj Kapısı Panel Fiyatı

Kendi sunumlarımda her zaman belirtirim. Kullanacağımız malzemelerin üniversal olması önemlidir. Marka model bağımlılığı, bağımlı olduğumuz markanın üretici firmasını kazanç hırsı bürümekte, tüketici mağdur olmaktadır. Panel kısmı bu işin en uç noktasıdır. Garaj kapısı panel fiyatı bugünün kuru ile baktığımızda yaklaşık 300 TL ile 350 TL arasında değişiklik gösterir. Üniversal olmayan bir model seçtiğimizde ise bu fiyat yaklaşık 2-3 kat fazla para ödememiz anlamına gelebilir.

Hizmet Bölgelerimiz

Focus Kapı Otomasyon Sistemleri olarak Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Başa dön